• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Telepizza - Sieć pizzerii

1.5/5 na 3 recenzji
1,5

Opis: Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. Sieć utworzona we wspomnianych krajach składa się z ponad 1000 lokali. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r. Pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy 116 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu. W 1992 roku z polskiej restauracji Telepizza przy ulicy Prostej w Warszawie, wyjechało pierwsze zamówienie ? gorąca i pyszna pizza. Od tamtej pory sieć w naszym kraju ciągle się rozwija i rozszerza swoją działalność. Dzięki wieloletniemu i międzynarodowemu doświadczeniu, wsparciu centralnych struktur i przemyślanym inwestycjom, Telepizza osiągnęła w naszym regionie bardzo silną pozycję i stała się najprężniej rozwijającą się siecią w swojej branży w całej Europie Wschodniej. Obecnie to także lider na polskim rynku związanym z dostawą produktu do konsumenta, przy czym szacuje się, że roczna sprzedaż osiąga 6 milionów pizz a wsparcie sprzedaży to system materiałów reklamowych w formie ulotek rozprowadzanych do 4 milionów gospodarstw domowych. Łącznie otwarto już 113 lokali w Polsce, z czego połowa to lokale działające na zasadach franczyzy; polski oddział Telepizzy posiada także jedno centrum logistyczno ? produkcyjne (Centralna Polska) i zatrudnia 2,5 tys. pracowników.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

Jadłam znacznie lepsze pizze

Telepizza nie jest moją ulubioną pizzerią. Wszystko jest tam nie takie jak trzeba, albo po prostu zawsze źle trafiałam. Ciasto za suche, często spalone, mało dodatków, dostawa zawsze spóźniona, a co za tym idzie pizza zimna. Ostatnio z usług Telepizzy korzystałam może ze 3 lata temu. Być może coś w tej kwestii się zmieniło. Mam nadzieję, bo nie tak powinna wyglądać obsługa klienta.

WADY:

- niezbyt smaczna pizza, szczególnie w dostawie

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie