• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Shinybox - Subskrypcja na pakiety kosmetyków

Opis: ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko z pięcioma mini produktami kosmetycznymi, dostarczone do Twoich drzwi każdego miesiąca.
Klub Shinybox, ma za zadanie dostarczac nam do testowania nowe kosmetyki. Zazwyczaj jest to 5 produktów, zapakowanych w śliczne pudelko.
Dziewczyny, dodawajcie swoja opinie i zdjęcia waszych pudełek ! :)

Kategoria:usługa
2013-04-02

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-12-21

Przekonałam się do ShinyBox

ShinyBox, to usługa, w której za 49zł możemy zakupić pudełeczko z kosmetykami (minimum 5 w opakowaniu). Z założenia kupujemy je w ciemno, czyli nie znając zawartości przed wysyłką.

Długo zwlekałam z opinią o pudełkach ShinyBox. Moja przygoda z nimi zaczęła się w grudniu 2012, kiedy to kupiłam pojedyncze pudełeczko w cenie 49zł. W styczniu 2013 była wyprzedaż pudełeczek archiwalnych, więc w ciekawej promocji za 29zł dokupiłam jeszcze kilka boxów z roku 2012.
Co jest ważne, w pudełku otrzymujemy na pewno 5 produktów. Niektóre są pełnowymiarowe, niektóre to próbki. Często kosmetyków jest więcej niż 5, od ostatniego czasu również dołączane są saszetki-próbki, co na pewno jest miłym akcentem.
Wartość kosmetyków znacznie przewyższa 49zł, za które je kupujemy.
Na początku roku tylko obserwowałam zawartość pudełka, która niejednokrotnie mnie rozczarowywała. Ponadto, konkurencja wtedy rzeczywiście miała lepsze kosmetyki.

Od września natomiast jestem zachwycona tym pudełeczkiem. Po pierwsze, zmieniła się kolorystyka samego opakowania - już nie jest nudna i biała, tylko kolorowa i cieszy oko. Jakość pudełka dalej jest słaba (a przynajmniej słabsza niż u konkurencji), jednak i tak nie jest źle.
Produkty są coraz lepiej dobierane. Ostatnimi czasy pojawiły się takie marki jak Organique, Phenome (dzięki shinybox odkryłam, że mają naprawdę niezłe kosmetyki) czy L'oreal. Kosmetyki są nowe, z długą datą przydatności. Tu również ogromny plus dla shiny, które nie proponuje nam kosmetyków na granicy terminu ważności (jeśli dobrze pamiętam, tylko raz był tu taki przypadek, ale załoga shinybox natychmiast wyjaśniła sytuację i dosłała świeże kosmetyki).
W moim odczuciu nie ma tu przypadkowych produktów czy resztek zalegających na magazynie, a naprawdę ciekawe nowinki kosmetyczne (mnie osobiście zaintrygował puder ryżowy czy bibułki matujące, o których istnieniu nie miałam pojęcia). Może nie są one luksusowe, ale w końcu nikt tu nie obiecuje luksusowych marek i mnie to odpowiada.

Ostatnio za założenie subskrypcji shinybox nagradza swoje klientki dodatkowym kosmetykiem (listopad 2013 - serum do rzęs o wartości 70zł, grudzień 2013 - krem do twarzy lub mgiełka do ciała o wartości 40zł). Wśród subskrybentek często losowane są dodatkowe nagrody.

Na dodatkowe uznanie zasługuje fakt, że obsługa shinybox jest bardzo pomocna oraz szybko i konkretnie odpowiada na zadane pytania. Tylko raz pisałam maila z zapytaniem o przesyłkę i po 15 minutach miałam odpowiedź. Widać to też na stronie shinybox na facebooku - są bardzo mili, pomocni, zawsze dodadzą miły komentarz pod zdjęciem pudełeczka, które dziewczyny im wysyłają.

Z wad mogę się przyczepić do mało przejrzystego systemu ankiet. Tak mnie one irytują, że mimo oferowania za ich wypełnienie 5 shiny stars (100 shiny stars = darmowe pudełko) od października nie byłam w stanie wypełnić ani jednej.

I właśnie dlatego zdecydowałam, że również w przyszłym roku zostaję z ShinyBox i będzie to jedyne pudełeczko jakie będę zamawiać ;)

ZALETY:

- kosmetyki w pudełku znacznie przekraczają wartość 49zł, za które można je kupić - całkiem ciekawe propozycje kosmetyczne w pudełku - obsługa shinybox jest naprawdę bardzo miła i chętna do pomocy

WADY:

- słaba jakość pudełeczka - denerwujący system ankiet

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie