• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Sfinks Polska - Wook - sieć restauracji

Opis: Jedyna w Polsce sieć serwująca dania kuchni azjatyckiej działająca w segmencie casual dining. Pierwsze restauracje zostały kupione przez Sfinks Polska na początku 2008 r. Obecnie działa ich już 9. Restauracje te specjalizują się w daniach dla miłośników kuchni chińskiej, a swoją ofertę prezentują w wyjątkowej scenerii i atmosferze restauracji. Zasadą obowiązującą we wszystkich WOOKach jest tzw. live cooking, czyli przygotowywanie potraw na oczach gości. Dzięki temu, klienci restauracji, obok walorów smakowych, mogą cieszyć się spektaklem kulinarnym, obserwując kunszt azjatyckich mistrzów. Wrażenia potęgują płomienie buchające z patelni podczas przygotowywania potraw w restauracji. Klimat Dalekiego Wschodu dopełniają nowoczesne wnętrza lokali utrzymane w czerwono-czarnej kolorystyce nawiązujące do charakteru i kultury Chin.

Kategoria:usługa
2012-03-05

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-07-13

Cudo!

krótko i zwięźle : pomimo że wook należy do Sfinksa to jest dwa razy lepszy!. Na prawdę dobre jedzenie, świetne napoje szczególnie lodowa cytryna.... Ah, i ten wystrój! Cudowne dla mnie (jako fanki kultury jak i kuchni azjatyckiej) jest to, że mamy widok na kuchnię i to co się dzieje. Te ognie na woku, odgłosy siekania zmieszane z rozmowami w języku chińskim..

ZALETY:

+dobre jedzenie +piękny wystrój +mili kelnerzy + Widok na kuchnie (Gdańsk, CH. MATARNIA)

WADY:

- ale te koncerty mogliby głośniej puszczać :

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie