• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Sfinks Polska - Sphinx - sieć restauracji

Bangla - Zdjęcie nr 1 sklepu Sfinks Polska - Sphinx - sieć restauracji
1.5/5 na 95 recenzji
1,5

Opis: Sieć serwująca dania kuchni orientalnej i międzynarodowej, będąca okrętem flagowym grupy Sfinks Polska. To największa sieć restauracji typu casual dining i jedna z najpopularniejszych marek restauracyjnych w Polsce. Pierwszy lokal został otwarty w 1995 roku. Obecnie działa ich 97. Większość można znaleźć w centrach handlowych oraz przy największych ulicach miast Polski. Restauracje Sphinx znajdują się również w Czechach i na Węgrzech. Szeroka oferta menu zawiera wyśmienite potrawy kuchni orientalnej, a specjalnością restauracji jest danie o nazwie Shoarma ®. Ponadto, międzynarodowa kuchnia Sphinksa serwuje również pizze, makarony, potrawy z różnych rodzajów mięs, ryb, dania wegetariańskie, a także sałatki, przekąski i desery. Lokale wyróżnia wyjątkowy klimat i wystrój z lampami z oryginalnych tykw oraz profesjonalna obsługa kelnerska.
 

Kategoria:usługa
2012-03-05

Opinie (95)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

smakosz
2015-04-20

miło smacznie

Witam wszystkich niezadowolonych. Mam dla Was radę, jedźcie do Krakowa, galeria Bronowice, w tamtejszym Sfinksie(i nie tylko)jest odwrotność tego co opisujecie.Jeźeli chcecie mieć szybko miche to wiedzcie ze to jest stare z mikrofali, Smacznego.

ZALETY:

Obsługa, podanie no i smaczne, polecam sandacza w warzywach

WADY:

Ceny

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie