• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,446 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Sfinks Polska - Chłopskie jadło - sieć restauracji

Opis: To sieć restauracji serwująca dania domowej polskiej kuchni przygotowywane według tradycyjnych staropolskich receptur. Została kupiona przez Sfinks Polska w 2006 r. Obecnie w sieci działa 9 restauracji. Charakterystyczne menu obejmuje potrawy przygotowywane wyłącznie na bazie świeżych składników m.in. ręcznie lepione pierogi, soczyste mięsa, tradycyjne zupy i przystawki. Wystrój restauracji stylizowany jest na chłopskie izby, wyjątkowy klimat i atmosferę podkreślają stare piece, kominki i drewniane ławy. Chłopskie Jadło w swojej ofercie ma także usługi cateringowe oraz organizację imprez firmowych i plenerowych.

Kategoria:usługa
2012-03-05

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-05-25

Godne polecenia dla łasuchów!

Restauracje "Chłopskie jadło" to pyszne, domowe jedzenie. Osobiście miałam wrażenie, że jem u swojej babci, gdyż wszystko było bardzo dobre, a do tego prawdziwie "chłopskie" :) Obsługa dość miła, lokal przyjemny, atmosfera także.

ZALETY:

-pyszne, domowe jedzenie -miła atmosfera

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie