• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Salad Story - Sieć restauracji ze zdrową żywnością

Opis: Salad Story to restauracja szybkiej obsługi serwująca komponowane na oczach klienta sałatki, kanapki na ciepło, zupy i ciastka. Wszystkie sałatki przyrządzane są na bazie mieszanki zielonych sałat (rzymskiej, lodowej i radicchio) a stałym dodatkiem są makarony, grzanki i pieczone kartofelki. Składniki wszystkich potraw są najwyższej jakości tak więc np. chrupiące sałatki podawane są z pachnącymi pomidorkami cherry, grillowanym mięsem, rybami, serami i owocami morza. Salad Story nie stosuje żadnych sztucznych utrwalaczy smaku, dresingi kręcone są w restauracji, a zupy aromatyczne i bogate w smaku można podawać nawet małym dzieciom.

Kategoria:usługa
2015-12-04

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

majaa
2016-04-08

świeżo i smacznie

Ostatnio zawitałam tam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni, wybrąłam sałatkę z kurczakiem i mango, była pyszna, można było sobie wybrać dowolny sos, ja się zdecydowałam na fistaszkowy, bardzo ciekawe połączenie, następnym razem na pewno pójdę na krewetkową ;).

ZALETY:

świeże składniki wielkość porcji

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie