• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Riviera - Sieć szkół tańca

Opis: Nasze atuty to:
    * Wspaniali nauczyciele - wyłącznie zawodowcy, z dużym doświadczeniem, nieustannie szkolący się w kraju i zagranicą. Tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć - podczas nich zapomnisz o swoich wszelkich zmartwieniach !
    * Profesjonalizm w działaniu - zawsze uśmiechnięte recepcjonistki pomogą Ci wybrać rodzaj kursu, wytłumaczą wszelkie zawiłości, a w razie potrzeby pomogą znaleźć partnera do tańca.
    * Znakomite lokalizacje 1. Centrum Warszawy, doskonale znany mieszkańcom stolicy, nowoczesny budynek Domu Studenckiego RIVIERA, położony tuż obok stacji metra POLITECHNIKA. Można dojechać do nas również wieloma tramwajami i autobusami. Wokół budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych. 2. Środek Ursynowa , ul. Dembowskiego 1, stacja metra Stokłosy, koło pętli autobusowej Ursynów Południowy i hipermarketu Leclerc, dobry dojazd metrem i samochodem.
    * Osiem profesjonalnych ,dużych sal tanecznych z olejowym parkietem dębowym, ułożonym na tzw. legarach (nawet wielogodzinne ćwiczenia nie powodują bólu stawów kolanowych.
    * Każda z sal wyposażona jest w długą i wysoką ścianę specjalistycznych luster, które sprowadziliśmy z Belgii. Lustra te są wyregulowane optycznie i mają niezwykle wysoką wierność odbicia.
    * Wszystkie sale posiadają stacjonarne nagłośnienie (odtwarzacze CD posiadają regulację tempa odtwarzania) oraz wentylację. Kolorystyka i oświetlenie wnętrz utrzymane są w ciepłej tonacji, co stwarza przyjemny klimat dla osób ćwiczących.
    * Duże garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami, recepcja, kącik kawiarniany i toalety są do dyspozycji naszych klientów.
    * Czystość pomieszczeń to jeden z naszych priorytetów, są one sprzątane 7 dni w tygodniu.
    * Sklep z butami tanecznymi - można u nas nabyć najwyższej jakości profesjonalne buty do tańca firm SUPADANCE, SANSHA i CAPEZIO.
    * Możliwość płacenia kartą kredytową, przelewem bądź w recepcji na miejscu
    * Barek - a w barku czekają na Państwa zimne i gorące napoje, desery i różnego rodzaju przekąski.
    * Sklep z akcesoriami do tańca brzucha

Kategoria:usługa
2012-03-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie