• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Redberry - Sieć kawiarni z mrożonymi jogurtami

Opis: Produkty Redberry to gwarancja świeżości, niskokaloryczności i małej ilości tłuszczu. Każdy produkt przechodzi testy jakości, byś zawsze miał pewność, że dostajesz produkt "premium quality".Owocem starannych poszukiwań są nasze produkty, które wyróżniają się na rynku niebiańskim smakiem, wyjątkową konsystencją i zapachem, który nie ma nic wspólnego z chemią i ulepszaczami. W tej chwili w naszym menu znajdziesz wiele produktów. Sam dobierasz posypki i wysokiej jakości dodatki do swoich deserów i przekąsek. Miłej zabawy z Redberry!

Kategoria:usługa
2016-02-12

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-12

Zdrowo i smacznie

Mrożony jogurt, świeże owoce, wybrane przez siebie dodatki... Tego smaku nie da się opisać. Delikatny jogurt w wielu smakach do wyboru, koktajle, świeżo wyciskane soki, a nawet kawa czy herbata - to tylko część oferty. Wszystko zdrowe, niskokaloryczne i w niskich cenach!

ZALETY:

-wiele smaków do wyboru -bogate menu -ceny

WADY:

-lokalizacja (tylko w największych miastach Polski)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie