• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,445 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

qprint.com.pl - drukarnia cyfrowa

Opis: Internetowa drukarnia oferująca druk cyfrowy. Oferta między innymi obejmuje: wizytówki, ulotki, plakaty, książki, plansze, powielanie płyt CD i DVD, nadruki wielkoformatowe, fotoksiążki i fotokalendarze. Firma działa prężnie w internecie jak i stacjonarnie na Woli w Warszawie.

Kategoria:usługa
2016-02-27

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-27

Profesjonalizm i proklienckie podejście

Sklep oferuje usługi wydruków bardzo szerokiego zakresu. Zamawiałam u nich wizytówki, plakaty i fotokalendarze i jestem bardzo zadowolona. Zależało mi na szybkiej realizacji i tak było. Przyjazny program do personalizacji fotokalendarza pozwolił szybko zamówić kalendarz na dzień babci i dziadka. Pomocna obsługa trafnie opisała mężowi drogę do siedziby, gdzie odbierał wykonane zlecenie. Ceny uważam za przystępne. Jakość bez zastrzeżeń.

ZALETY:

ceny jakość szeroki wachlarz usług

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie