• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,396 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Pure Health & Fitness - Sieć fitness klubów

Opis: Pure Health & Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. W bogatej ofercie klubów sportowych znajdują się między innymi: szeroki zakres nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń siłowych i treningu cardio oraz najnowsze formy ogólnodostępnych zajęć grupowych. Na innowacyjną formułę klubów składają się trzy czynniki: sprzęt najnowszej generacji, przestronne wnętrza sal fitness oraz wykwalifikowana kadra trenerska z międzynarodowym doświadczeniem, która pomaga klubowiczom osiągać wyznaczone cele.
Pure jest czymś więcej niż siłownia. Pure jest wszystkim tym, czego nie ma w innych siłowniach.  Pure to cała filozofia i osiąganie celów. Kluby sportowe to eventy, wykłady trenerów, oraz grupowe zajęcia cardio na siłowni, ale również darmowa kawiarnia, kawiarenka internetowa, wypożyczalnia video, oraz solarium, sauny i baseny w siłowniach typu Platinium.

Kategoria:usługa
2012-10-01

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

kocham0zakupy
2012-10-01

Najlepsze miejsce jak dla mnie :)

Super siłowania. Cena karnetów wynosi 100-200zl w zależności od czasu umowy. Nowoczesny sprzęt na każdym liczniki czasu, kalorii, puls itd. Nowoczesne sale i ładny wystój. Dużo miejsca. Własna szafka na kartę o dużej pojemności. Różne zajęcia fitness i aerobik. Plan zajęć wywieszony, więc bez problemu można sobie ustalić na jakie zajęcia i o której iść. Dodatkowo można skorzystać z sauny czy też solarium. Świetną sprawę odgrywa również kafejka internetowa, wypożyczalnia filmów oraz sklepik. Świetne łazienki z prysznicami gdzie można się odświeżyć. Osoba przebieralnia dla panów i pań. Dbanie o higienę i czystość. Każdy po zejściu ze sprzętu przeciera dotykane miejsca płynem i papierem.
Każdy z klubowiczów dostaje na początku lekcje z własnym trenerem gdzie może dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy. Osoba ta pomaga nam dążyć do swoich celów i pokazuje ćwiczenia. Każdy posiada własną kartę wstępu ze zdjęciem.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie