• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,396 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Pizza Hut - Sieć pizzerii

Opis: Pierwsza restauracja została otwarta w 1958 r. w Wichita w stanie Kansas, USA przez Dana i Franka Carney?ów. W ciągu kolejnego roku uruchomiono pierwszą placówkę na zasadach franczyzy. Pierwsza restauracja Pizza Hut poza USA została otwarta w Meksyku w 1969 roku. W tym samym roku Czerwony Dach stał się znakiem restauracji. W 1971 Pizza Hut została siecią pizzerii numer jeden na świecie zarówno pod względem sprzedaży, jak i liczby restauracji, a rok później zadebiutowała na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (sieć miała wtedy 314 restauracji). W 1977 Pizza Hut została zakupiona przez PepsiCo, który później kupił także KFC i Taco Bell. W 1997 te trzy restauracje zostały odłączone od tej firmy tworząc Tricon. W 2002 do Tricon dołączyły dwie restauracje Long John Silver's oraz A&W Restaurants i powstała firma Yum! Brands. Najdłużej nieprzerwanie działająca restauracja Pizza Hut na świecie znajduje się w Manhattan, Kansas, w dzielnicy Aggieville. Restauracje Pizza Hut na świecie różnią się między sobą ? są restauracje z salą kelnerską, obsługujące głównie dostawę do domu i zakup na wynos, a także sprzedające pizzę w kawałkach. W lokalach Pizzy Hut oprócz pizzy serwuje się również makarony, calzoni, tortille, sałatki, przystawki, desery oraz różnego rodzaju napoje. Pizza dostępna jest na grubym cieście Pan, delikatnym w środku i wyrośniętym na brzegach cieście Tradycyjnym, bardzo cienkim Tuscani. Pizza dostępna jest również na cieście Tradycyjnym z serem w brzegach. Dostępne są 4 rodzaje makaronów: penne, tagliatelle, spaghetti i farfalle, oraz różne rodzaje sosów: pomidorowe, bolońskie, beszamelowe, pesto oraz funghi. W wielu lokalach dostępne są płatne bary sałatkowe.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

wolę inne pizzerie

Pizza Hut nie jest dla mnie najlepszą w pizzerii dostępną na polskim rynku. Oczywiście mają swoje ciekawe rozwiązania, typu wybór ciasta do zamawianej pizzy (m.in. ciasto z serem w brzegach), ale sam smak pizzy to dla mnie nie jest to, co powinno być. Warto spróbować, bo faktycznie Pizza Hut wyróżnia się pomysłowością, ale jeśli chodzi o smak to bardziej odpowiada mi np. Da Grasso.

ZALETY:

- wybór ciast do pizzy

WADY:

- gorszy smak niż np w Da Grasso

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie