• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,613 opinii
  • 178,410 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Olimp - Sieć Restauracji

Opis: Restauracje Olimp to różnorodna, bogata kuchnia europejska z elementami kuchni świata. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie; codziennie oferujemy grillowane i pieczone mięso, warzywa w postaci surówek a także duszone, pieczone, marynowane. Miłośnicy pierogów, placków i kopytek mają w naszych restauracjach specjalne miejsce ? zawsze mogą spodziewać się ulubionego dania. Smaczne i dietetyczne ? w Olimpie to się nie wyklucza!

Kategoria:usługa
2016-02-22

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-22

Zdrowie na wagę

Szwedzki stół - dla każdego to, co lubi w zdrowej wersji. Bardzo dobre jedzenie w równie dobrych cenach. Różnorodność jest ogromna - smaków, kuchni, sposobu przyrządzenia. Lokal przyjemny, miło i smacznie spędza się tam czas.

ZALETY:

-pyszne jedzenie na wagę -możliwość dużego wyboru -sympatyczna obsługa

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie