• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Nextway.pl - Sklep odnawiający wózki X-Lander

Opis: NEXT WAY powstał ponieważ wyjątkowa wytrzymałość wózków marki pozwala na ich ponowny użytek i „drugie życie”. NEXT WAY, bezpośredni partner firmy DELTIM producenta marki X-lander postanowił zająć się renowacją wózków gwarantując jednocześnie, że całym procesem zajmą się kompetentni i sprawdzeni technicy producenta. NEXT WAY w takim samym stopniu umożliwia wymianę wybranych modeli X-lander na wysokiej jakości produkty dla dzieci, jak i pozwala w bezpieczny oraz opłacalny sposób sprzedać wózek, którego już nie potrzebujemy.

NEXT WAY to troska o: bezpieczny rozwój dzieci, coraz bardziej zanieczyszczone środowisko, a także portfele rodziców. Zgodnie z zasadami upcyclingu, najpopularniejszym na rynku wózkom X-lander zapewniamy „drugie życie”. Najpierw je skupujemy, a następnie bezpośrednio przekazujemy producentowi, który poddaje je gruntownej renowacji i zapewnia im drugą gwarancję.

Jak to robimy?
Za pomocą platformy internetowej NEXTWAY.PL skupujemy używane wózki marki X-lander, zapewniając dzieciom, które z nich wyrosły zabawki oraz sprzęt sportowy, wspierający ich rozwój na kolejnym etapie życia. Wózki poddawane są gruntownej renowacji, wykonywanej przez producenta. W ten sposób ich „drugie życie” zostaje odpowiednio zabezpieczone, także poprzez certyfikat producenta.

Dlaczego NEXT WAY?
NEXT WAY to marka świadoma potrzeb i konieczności bezpieczeństwa Państwa dziecka. NEXT WAY to pewność oraz gwarancja marki X-lander.
 

Kategoria:usługa
Bangla - Avatart użytkownika KosmosUsunięty
2011-06-09

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie