• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Medi Estetica - Kompleksowa kuracja wyszczuplająca, 40 zabiegów - Groupon

Bangla - Zdjęcie nr 1 sklepu Medi Estetica - Kompleksowa kuracja wyszczuplająca, 40 zabiegów - Groupon
2.5/5 na 7 recenzji
2,5

Opis: Jedną z głównych przyczyn zdobywania nadprogramowych kilogramów są romantyczne kolacje dla dwojga… zjadane w pojedynkę. Nie rezygnuj z wieczorów przy świecach i wybierz się z dzisiejszym grouponem do Laurier Rose, gdzie za jedyne 599 zł skorzystasz z 40 zabiegów wyszczuplający...
1 z 3 lokalizacji do wyboru – Laurier Rose (ul. Poznańska 3), La Beaute Clinique (ul. Cicha 5), Medi Estetica (ul. Pory 65).

Kategoria:usługa
2012-05-22

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

ANIA
2014-05-07

MODZELEWSKIEGO 35 LOK U8 SKINESTETIKA - OPINIA

DRODZY INTERNAUCI !!!!!!!

JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ W KLINICE SkinEstetica na ul. Modzelewskiego 35 lok. U8
I CZUJĘ SIĘ ZAŻENOWANA OPINIAMI - OWSZEM MOŻE WCZEŚNIEJ BYŁO TROCHĘ MNIEJ KOMFORTOWO ALE....... ZASZŁY RADYKALNE ZMIANY TZN. ZMIENIŁ SIĘ WŁAŚCICIEL I JEST ZUPEŁNIE INACZEJ PRZYTULNIEJ , ZABIEGI WYKONYWANE SĄ P R O F E S J O N A L N I E
NOWY WŁAŚCICIEL KŁADZIE NA TO SZCZEGÓLNY NACISK CO WIDZĘ PO WYKONANYM ZABIEGU NA CIAŁO - PODCZAS WSTĘPNEJ ROZMOWY ZABIEGI DOBIERAJĄ INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA - CO BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁO .

NIE MYLCIE KLINIK - ONI SIĘ JUŻ ROZDZIELILI

ZALETY:

BARDZO , BARDZO MIŁA OBSŁUGA - CZUŁAM SIĘ BARDZO DOCENIONA , NIGDY NIE BYŁAM TAK OBSŁUŻONA. MOŻE TO JEST MAŁO ISTOTNE ALE OPRÓCZ KAWY CZY HERBATY JEST RÓWNIEŻ - CIASTECZKO ;-)

WADY:

JAK DLA MNIE NA CHWILE OBECNĄ BRAK !!!

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie