• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,445 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

McDonald's - Sieć restauracji fast food

4.5/5 na 3 recenzji
4,5

Opis: Oferta McDonald's w Polsce obejmuje szeroką gamę kanapek, napojów i deserów, a także dodatki, takie jak frytki i sałatki. Ich zróżnicowanie pozwala na skomponowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku przez osoby mające różne potrzeby i upodobania. Dużym ułatwieniem jest umieszczanie na opakowaniach produktów czytelnie przedstawionej informacji o wskaźnikach dziennego zapotrzebowania oraz specjalny serwis internetowy www.McDonaldsmenu.info pozwalający m.in. na obliczenie indywidualnego zapotrzebowania na podstawowe składniki odżywcze i zestawienie go z produktami McDonald's. Większość restauracji oferuje w godzinach porannych produkty z linii śniadaniowej, które stanowią nowość na polskim rynku gastronomii szybkiej obsługi. Rozszerza się również wybór kaw dostępnych w restauracjach McDonald's. Nową jakością są kawiarnie McCafé zlokalizowane wewnątrz restauracji. Oferują wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Oferta dla dzieci to nie tylko znany wszystkim zestaw Happy Meal. W coraz większej liczbie restauracji można spotkać specjalne pomieszczenia zabaw ruchowych Gym&Fun. Najmłodsi znajdą w nich takie atrakcje jak wyścig rowerowy, tor przeszkód oraz miniboisko do koszykówki.

Kategoria:usługa
2015-12-01

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

babeczka z polewą
2016-08-19

Uwielbiam!

Uwielbiam McDonald. Zawsze dostaje przepyszne jedzenie za niska cenę, w środku miło i przytulnie a w McCafe po prostu fenomenalna kawa. Polecam!

ZALETY:

Smak Przytulnie i miło w środku Pyszna kawa Ceny

WADY:

Brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie