• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Małpi Gaj - Sala Zabaw, Zakopane

Opis: Zabawa w Małpim Gaju jest znakomitym sposobem na wesołe i bezpieczne spędzenie czasu. Państwa dzieci maja okazję aktywnie spożytkować swoja energię oraz integrować się z rówieśnikami. Czekają na Was liczne atrakcje: * 2 i 3-poziomowe labirynty z przeszkodami, * 2 baseny z piłeczkami, * 3 zjeżdżalnie, * dmuchaniec, armatki, bujaki, * kącik maluszka dla dzieci do 4 lat, * kawiarenka, sklepik z łakociami, * wypożyczalnia strojów karnawałowych, * cymbergaj, piłkarzyki i inne atrakcje. * Organizujemy przyjęcia urodzinowe Chyców Potok 26(DH Szymonek)
Codziennie od 10.00 do 20.00
 

Kategoria:usługa
2011-06-10

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-06-10

Miłe chwile dla dziecka i rodzica

Niedługo rozpoczynają się wakacji, czas wędrówek i przemieszczania się ludu więc przedstawiam propozycję dla tych, którzy odwiedzą Zakopane. Pogoda nie zawsze jest taka jaką sobie wymarzylismy a dziecko w ciasnym wynajętym pokoju się nudzi. Bierzemy więc pociechę to Małpiego Gaju, który to znajduje się w Zakopanem.
My wizytę w tym miejsu łączyliśmy z zakupami, gdyż sala zabaw znajduje się w domu handlowym.
Będąc tam pierwszy raz powiem szczerze, że miejsce to mnie mile zaskoczyło i uświadomiło jak niski poziom jest sal zabaw w moim mieście

Sala zabaw jest przestronna, dobrze oświetlona. Znajduje się w niej oddzielna strefa dla najmłodszych dzieci, wykonana z miękkiego bardzo bezpiecznego materiału, gdzie znajdują się piłeczki, mała zjeżdźalnia, różne bezpieczne siedziska, jak również specjalne zabawki dla najmłodszych:
- interaktywne muzyczne stoliki
- żyrafa z klockami sensorycznymi
- pianinka inne instrumenty i wiele wiele...
Strefa dla maluchów jest usytuowana blisko miejsca dla rodziców, gdzie można wypić sobie kawkę, zjeść ciacho i poczytać, cały czas mając dziecko na oku.
W innym zakątku sali znajduje się kuchenka dla małych dziewczynek i wszyskie niezbędne akcesoria by " upiec ciasto".
Jest masa najróżniejszych jeździków, pchaczy. Mojemu dziecku najbardziej spodobała się duuża koparka. Poza tym koniki bujane, plastikowe domki, wielkie gumowe klocki.
Dla starszych dzieciaków to tzw. małpi gaj czyli cały plac zabaw z piłeczkami, gdzie dzieciaki szaleją biegając góra - dół, strzelając z karabinu miękkimi piłeczkami i maksymalnie tracąc energie na dmuchanym zamku. Poza tym cybergaj.
Dla mnie jak rodzica, najważniejsze było to że wszystkie te zabawki były utrzymane w bardzo dobrym stanie. Przede wszystkim czyste, bezpieczne i co mnnie zaskoczyło wszystkie działały. Rewelacja.
Panie które obsługiwały sale zabaw bardzo miłe. Koszt to 8zł/1h. Dzieci do roczku i opiekunowie gratis.

ZALETY:

+ lokalizacja ( parking) + wydzielone miejsce dla maluszków + czyste, sprawne, zadbane zabawki + możliwość wypicie kawy dla rodzica

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie