• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Lilla House - Szkoła tańca - Łódź

Opis: Lilla House istnieje na rynku od 2005 roku. Dziś jest synonimem stylu życia pełnego fantazji i radości tworzenia. W Lilla House uczymy różnorodnych technik tańca. Nie tylko w Łodzi, ale też w rozbudowanej sieci franczyzowej Szkół Tańca.
W ramach Agencji Eventowej organizujemy pokazy modowe, widowiska zachwycające pomysłowością i rozmachem. Nietypowe, odważne pomysły możemy realizować dzięki grupie współpracujących z nami artystów: scenografów, muzyków, reżyserów, animatorów kultury. To oni pozwalają nam kreować niebanalną rzeczywistość, wyznaczać sobie nowe granice i stale je przekraczać. Naszą największą pasją jest taniec.
Lilla House to coś więcej niż tylko szkoła tańca. To niepowtarzalna przestrzeń o ciekawym, wysmakowanym wystroju wnętrza, w której pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, w przyjaznej domowej atmosferze mogą tańczyć wszyscy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności.
W Lilla House wiemy coś, czego być może nie wiesz Ty: każdy może i powinien tańczyć… Taniec to ruch. Ruch to życie. Ruchem można wyrazić każdą emocję, nawet taką, której nie wyrażą słowa. Dlatego "człowieku, ucz się tańczyć, bo cóż będą z Tobą robić aniołowie w niebie?"

Kategoria:usługa
2012-03-14

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-01

Profesjonalni i sympatyczni nauczyciele

Przez krótki czas była ta szkoła u nas na osiedlu i wspominany ją z sentymentem. Uczestniczyłam tam w kursie tańca towarzyskiego z moim chłopakiem (obecnie mężem :) ) i byliśmy zachwyceni. Profesjonalna nauczycielka poświęcała uwagę każdej parze. Była miła i sympatyczna. Na tym kursie mój chłopak nabrał odwagi, by tańczyć i teraz oboje naprawdę to lubimy :) Serdecznie polecam!

ZALETY:

Profesjonalizm prowadzącej Dobre ceny Duży wybór tańców

WADY:

Brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie