• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,403 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Kebab King - Sieć restauracji z kuchnią orientalną

Opis: Kebab King to dynamicznie rozwijająca się sieć restauracji, która działa na polskim rynku już piąty rok. Aktualnie posiada 15 lokali w Warszawie i okolicach oraz po jednym we Wrocławiu i Stambule (Turcja). W swojej działalności restauracje Kebab King łączą przystępne ceny z obsługą na wysokim poziomie. Nasze restauracje wpisały się już w mapę gastronomiczną Warszawy i osiągnęły stabilną pozycję, zdobywając grono zadowolonych klientów. Dzięki konsekwentnemu stawianiu na jakość i szeroki wybór dań odwołujących się do tradycji Bliskiego Wschodu, logo Kebab King jest rozpoznawalne w krajobrazie kulinarnym stolicy. Wystrój wszystkich lokali Kebab King jest utrzymany w podobnym, nowoczesnym stylu, wzbogaconym o orientalne akcenty.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

Bardzo smaczna turecka buła :)

Kebab King to królestwo dla osób lubiących kebaby. Sprzedawana tam turecka buła jest po prostu wyśmienita. Do wyboru mamy mięso z baraniny lub kurczaka zapakowane w pitę lub grubą bułkę, lub podane na talerzu. Wszystko oczywiście z dodatkami, sosami (łagodnym, średnim lub pikantnym) i w różnych rozmiarach. Ponadto, w ofercie jest też menu wegetariańskie i lekkostrawne – coś dla osób na diecie. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

ZALETY:

- bardzo smaczny kebab - menu także dla wegetarian

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie