• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Jeff's - Sieć restauracji

3.5/5 na 2 recenzji
3,5

Opis: Jeff's - The Home of Happy People! Jeff's to cztery prawdziwe amerykańskie restauracje, ktorych największą misją jest to, aby każdy czuł się w nich szczęśliwy. W radosnym wnętrzu pełnym pamiątek z Ameryki serwujemy prawdziwe burgery i klasyki kuchni tex-mex. Możesz najeść się u nas pikantnymi skrzydełka kurczaka Chicken Wings prosto z Teksasu, a później spróbować Santa Fe Taco Salad - meksykańskiej sałatki podawanej w koszyczku z tortilli. W Jeff's czeka na Ciebie jedzenie jak z filmowych amerykańskich Restauracji. U nas zawsze trwa rockowa atmosfera i autentyczne jedzenie prosto z Dinner'sa przy Road 187.

Kategoria:usługa
2016-02-23

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-23

Ameryka!

Prawdziwe amerykańskie żeberka, hamburgery frytki. Menu bogate, jedzenie pyszne, duże porcje i świeże składniki. Ale Ameryka nie tylko na talerzu - wnętrze również odzwierciedla stylową restaurację z pamiątkami, muzyką. Obsługa jest fantastyczna!

ZALETY:

-obsługa klienta -dobre jedzenie -promocje typu 'happy hour'

WADY:

-brak!

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie