• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,447 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Grycan - Sieć kawiarni, lodziarni

Opis: Przełomowym dniem biznesowej historii Elżbiety i Zbigniewa Grycanów był 15 sierpnia 2004 roku.W tym dniu należąca do nich od kilkudziesięciu lat lodziarnia przy ulicy Puławskiej 11 w Warszawie zmieniła szyld i zaczęła sprzedawać autorskie lody pod marką Grycan ? Lody od pokoleń. W ten sposób, wykorzystując wieloletnie doświadczenia w branży lodziarskiej, Elżbieta i Zbigniew Grycanowie rozpoczęli nowy rozdział w swym biznesowym życiu. Powstała pierwsza lodziarnia sieci, którą Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zarządzają wspólnie z córką Małgorzatą. Początki funkcjonowania firmy wymagały cierpliwości i wielkiego zaangażowania całej rodziny. Ważną próbą było otwarcie pierwszej lodziarni w centrum handlowym ? w warszawskiej Arkadii. Zainteresowanie gości przerosło najśmielsze oczekiwania właścicieli. W kolejnych latach powstawały lodziarnie w galeriach handlowych i w prestiżowych lokalizacjach w największych miastach w Polsce. Dziś pod szyldem ?Grycan-Lody od pokoleń? działa niemal 130 lokali, które tworzą największą w Polsce i jedną z największych w Europie rodzinnych sieci lodziarnio-kawiarni. Lodziarnie Firmowe są kluczowym elementem działalności biznesowej Elżbiety, Zbigniewa i Małgorzaty Grycanów. W myśl konsekwentnie realizowanej strategii, firma utrzymuje wysoki poziom tempa rozwoju, otwierając każdego roku lodziarnie w popularnych galeriach handlowych i centralnych punktach największych miast.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

Po prostu naj

Uwielbiam lody firmy Grycan, ale jeszcze bardziej lubię chodzić do kawiarni pod tym szyldem. Znajdę tu nie tylko swoje ukochane lody (do wyboru jest znacznie więcej smaków niż w sklepach), ale też pyszną kawę i herbatę (w okresie zimowym zawsze jest wersja piernikowa i cynamonowa, czyli smaki, które ubóstwiam) oraz przede wszystkim świeże soki i musy z bitą śmietaną.

ZALETY:

- doskonałe lody - pyszne soki i musy - wspaniałe desery lodowe - świetna kawa i herbata

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie