• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Grandmet - Producent moskitier, wyrobów metalowych

Opis: Produkujemy moskitiery:

ramkowe okienne
ramowe drzwiowe

Celem moskitiery jest zatrzymanie owadów na zewnątrz pomieszczenia w przypadku otwarcia lub uchylenia okna lub drzwi balkonowych, bądź tarasowych. Nabiera to szczególnego znaczenia w  miesiącach letnich i wiosennych, a także w okresie jesieni i ciepłej zimy. Wszystkie elementy moskitier są odporne na warunki atmosferyczne i dlatego zapewniają moskitierom długoletnią trwałość.
Pomieszczenia szczególnie zalecane do wyposażenia w moskitiery: lokale mieszkalne (sypialnie, kuchnie), kuchnie żywienia zbiorowego, szpitale, sanatoria, domy weselne, biura itp.

Kategoria:usługa
2012-03-07

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-03-07

Polecam!

Firmę poleciła mi koleżanka, która robiła moskitiery. Szukała tanich i dobrych i ja stwierdziłam, ze też w sumie chcę sobie zrobić moskitiery bo mam już dość musz, komarów i innych pająków, które włażą do mieszkania w lecie i na wiosnę.
Moskitiery mamy na białych profilach dopasowane do okna, kolor siatki ciemny.
Siateczka jest drobna i równo naciągnieta, profile dopracowane, wszystko ładnie i równiutko zrobione. Idealnie wsadza się je w okna i bez problemu wyjmuje.
Ponieważ miałam już wcześniej moskitiery z innej firmy to widzę różnice w wykonaniu.
Te są wykonane o wiele dokładniej, siatka równo naciągnięta. Nie ma żadnych wolnych miejsc lub niepasujących elementów.
Jedyny problem był taki, że ja mieszkam w Warszawie a firma produkująca pod Radomiem, ale okazuje się że nie było problemu.
Polecam moskitiery bo są tak wygodne, ze potem trudno jest nawet wyobrazić sobie że ich się nie miało:)

ZALETY:

Miła obsługa Dokładne wykonanie, w porównaniu do wcześniejszych - rewelacja Niezbyt drogie

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie