• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Ganesh - Sieć indyjskich restauracji

Opis: Historia sieci restauracji Ganesh rozpoczęła się od niepozornej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 69 w Łodzi. W ramach marki działa dziś pięć lokali ? dwa w Warszawie, dwa w Łodzi oraz w Krakowie. Wspólnym mianownikiem wszystkich restauracji jest wysokiej jakości kuchnia przygotowywana przez indyjskich kucharzy, z przypraw i składników sprowadzanych z ich ojczystego kraju. W każdym z miast menu pozostaje identyczne, jednak same restauracje znacząco się miedzy sobą różnią. Jedne mniejsze i kolorowe niczym kadr bollywoodzkiego filmu, inne przestronne i gustowne, przywodzące na myśl luksusowe, pełne przepychu indyjskie pałace. Dzięki temu w naszych restauracjach udaje nam się pokazywać różne oblicza Indii.

Kategoria:usługa
2016-02-03

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-03

Bliżej Indii

Uwielbiam orientalne smaki. Często robię je sama, ale to nie to samo, co przygotowane przez człowieka "stamtąd". Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne restauracje serwujące kuchnię azjatycką, jednak dla mnie zdecydowanie najlepsza jest jest Ganesh. Jedyna w Polsce sieć restauracji z daniami dalekowschodnimi, ale ceny w stosunku do porcji są niskie, składniki świeże, a obsługa miła. Szczególnie polecam posiłki w lokalu - klimat kuchni i kultury świetnie oddany, przyjemnie spędza się tam czas.

ZALETY:

-świetne jedzenie -niskie ceny -bardzo dobra jakość, świeżość -miła obsługa

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie