• Dodano 50,244 produktów
  • Napisano 195,236 opinii
  • 187,458 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Fryzurkowo - Fryzjer dla dzieci - Wrocław

Opis: Tylko tu Twoja Pociecha chętnie usiądzie w fotelu fryzjerskim. Wiemy, jak przezwyciężyć niechęć i lęk przed strzyżeniem włosów. Każde dziecko, i małe, i większe, znajdzie u nas coś dla siebie: strzyżenie dzieci, modne fryzury bajki na ekranach przy fotelach fryzjerskich fascynujący kącik dla oczekujących zabawki kreatywne i gry edukacyjne na monitorze dotykowym kolorowe wnętrze i zabawne fotele miłą obsługę ... a także upominki.

Kategoria:usługa
2013-03-05

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-03-05

Super fryzjer, rewelacja!

Super salonik dla maluszków. Pięknie urządzony, czyściutki, przyjazny, widać że właściciele nie oszczędzali na wyposażeniu - zabawki są porządne, firmowe, nie zniszczone.

Nie ma żadnego problemu z umawianiem się, spokojnie można "zarejestrować się" na "za godzinę", panie strzygą sprawnie i szybko, maluszki mają świetne humory i super współpracują, ogólnie wszystko gra i huczy.

Są 3 stanowiska do strzyżenia dzieci, a po drugiej stronie sali kolejne 3 - dla dorosłych. Można przyjść z dzieckiem i zmieniać fryzurę równolegle, super!

Kobitki zapoznają się z dzieckiem, przy umawianiu się także proszą o imię szkaraba - ostatecznie to on jest klientem. Troszczą się, by małe szyjki się nie zmęczyły od trzymania głowy w nietypowej pozycji, pokrzepiają, dodają otuchy, pytają czy "jeszcze chwilkę dasz radę". Lubię, gdy ludzie traktują dzieci poważnie, bo one odpłacają się wówczas tym samym, i można to rewelacyjnie zaobserwować we Fryzurkowie.

Do dyspozycji dzieci są także telewizorki. Bardzo ułatwia to strzyżenie.

Ogólnie jesteśmy z córką bardzo zadowolone, fryzurka bomba, uzyskałyśmy porady na temat pielęgnacji włosków, młoda na koniec wybrała sobie prezencik i ani myślała wychodzić. W końcu dała się namówić na opuszczenie lokalu, powtarzając pod noskiem, że niedługo włoski urosną i znów przyjedziemy ciąć :)

Bardzo polecam!

ZALETY:

Ładne i sprawne strzyżenie, Atrakcje dla dzieci, Super klimat, Traktowanie dzieci z szacunkiem, Po sąsiedzku możliwość ostrzyżenia rodziców, Ceny absolutnie strawne.

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie