• Dodano 49,963 produktów
  • Napisano 193,020 opinii
  • 180,844 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Egurrola Dance Studio - Szkoła tańca i szkoła tańca dla dzieci

Opis: Jest to wyjątkowa oferta tańca dla dzieci i młodzieży, którą wykreowano z myślą o spełnianiu marzeń najmłodszych!
Na nich czekają zajęcia z hip hopu, jazzu, break dance'u, tańca towarzyskiego, videoclip dance'u czy capoeiry. Zajęcia w Egurrola Dance Kids prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, a także tancerze znani z programów telewizyjnych takich jak "Taniec z gwiazdami" i "You Can Dance".

Pracownicy Egurrola Dance Kids nieustannie dbają o to, aby stwarzać najmłodszym różnorodne możliwości rozwoju. W związku z tym działają najlepsze w kraju dziecięce formacje taneczne, osiągające sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą: Luz 1, Luz 2, Luzik 1, Luzik 2. Dzieci i młodzież uczęszczające do Egurrola Dance Kids mają szansę występować na scenie, brać udział w teledyskach i reklamach, programach telewizyjnych, castingach oraz sesjach zdjęciowych.
Drugi produkt istniejący pod marką Egurrola Dance Studio to Egurrola for Ladies. Skierowany jest do grupy kobiet pragnących rozwijać swoje ciało w tańcu. Dla nich przewidziane zostały style uwielbiane przez damską grupę taneczną, jak Latino Solo, Ladies Broadway Jazz, Salsa.

Kategoria:usługa
2011-11-14

Opinie (36)

WYBRANA OPINIA

Bardzo dobra szkoła tańca ale muszą popracować nad wadami jakie ludzie przedstawiają

Szkoła fantastyczna, wrażenia nie zapomniane. Dzieci uczą sie rywalizacji ,współpracy w grupie ,kolezenstwa. To jest jak wielka rodzina , instruktorzy mili i wymagający i o to chodzi .dzieci stawiają sobie duża poprzeczkę i pną sie do góry co dobrze wpływa na naukę w szkole .Sa bardzo kolezenske ,spotykają sie chyba częściej niż z rowiesnikami w szkole.Polecam ,jest to miejsce które dzieci odwiedzają bardzo chętnie ,nie mogą sie doczekać zajęć .

ZALETY:

Wspaniali instruktorzy Wspaniale warunki do ćwiczeń Dobra atmosfera

WADY:

Fatalna akrobatyka dla grup zawodowych Trzeba płacić za medale,puchary i dyplomy na zawodach gdzie w innych szkołach jest to w miesięcznej opłacie Stroje dla grup zaawansowanych powinny być zakupowane przez EDS (sponsorzy)w końcu to wizytówka szkoły EDS Bilety wstępu dla uczestników zawodów (tragedia) szczególnie XXI zawody gdzie dzieci były na 7 rano zeby przedstawić szkole EDS w TVN a potem ochroniarze przypominałi o zakupie biletów .

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie