• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Deka smak - Sieć restauracji

Opis: Dobre jedzenie, to również proste zasady. W Deka Smak czas oczekiwania na posiłek to maksymalnie 5 minut. Koszt? Klient płaci wyłącznie za to, na co ma ochotę (3,15 zł za 100 g posiłku). Pierogi, a może karczek? U nas nie musicie rezygnować z ulubionych smaków. Deka Smak to pierwsza w Polsce rodzinna sieć restauracji samoobsługowych opartych o nowy na polskim rynku koncept. Nasi goście sami komponują swoje dania, wybierając spośród kilkudziesięciu przygotowywanych codziennie posiłków, dostępnych w ciepłym i zimnym bufecie.

Kategoria:usługa
2016-02-24

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-24

Jedzenie jak w domu

Za smak 5 gwiazdek - pyszne, zdrowe, domowe i niedrogie jedzenie. Ogromny wybór składników, z których za każdym razem można skomponować inne danie. Tace czyste, obsługa miła i uśmiechnięta.

ZALETY:

-dobre jedzenie -niskie ceny -miła obsługa

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie