• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Da Grasso - Sieć pizzerii

Opis: Menu Da Grasso to nie tylko wspaniała pizza serwowana zawsze z unikalnymi w smaku sosami, ale przede wszystkim wyśmienite grillowane mięsa, ryby, makarony, przekąski oraz sałatki i desery. Natomiast „Smaki Da Grasso” to nowe wyśmienite dania kuchni meksykańskiej.
Najwyższa jakość, smak potraw oraz doskonała obsługa w pizzeriach i restauracjach Da Grasso zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, jak i gremia branżowe.
 

Kategoria:usługa
2011-12-08

Opinie (118)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2014-01-25

Według mnie warto!

Myślę że opinia o "produkcie" Da Grasso nie ma większego sensu... Każda pizzeria ma innych kucharzy i inną obsługę. Prawdopodobnie nie robią identycznie potraw i nie mają klonów jako obsługi. Według mnie smak to też kwestia gustu. Aczkolwiek jeśli chodzi o np Pizzerię w Bochni to tam zawsze obsługa jest świetna i na jedzenie też mało kto narzeka, poza tym w weekendy są tam wyjątkowe tłumy co świadczy o jakości lokalu. Jak dla mnie jest ok ale tak jak napisałam na początku - nie można się sugerować opiniami jeśli chodzi o USŁUGI bo takie opinie według mnie są mało wiarygodne. Patrząc na ilość gwiazdek i sugerując się nimi powinnam skreślić tą pizzerie tylko dlatego, że w innym mieście akurat Pani była nie miała...

ZALETY:

-W weekendy czynna do ostatniego klienta -zawsze są transmisje z ważnych dla kibiców wydarzeń sportowych (nie tylko piłkę nożną) - miła obsługa (w Bochni) ;) - smaczna pizza i makarony

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie