• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,402 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Sklep internetowy z fotoproduktami

Bangla - Zdjęcie nr 1 sklepu Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Sklep internetowy z fotoproduktami
4.5/5 na 2 recenzji
4,5

Opis: Nakolorowo.pl pozwala zachować wspomnienia w najbardziej atrakcyjnej formie. W ofercie Nakolorowo.pl znajdują się rewelacyjne fotoksiążki w eleganckiej oprawie, oryginalne personalizowane fotokalendarze oraz niepowtarzalne fotoobrazy, drukowane na płótnie.
Produkty Nakolorowo.pl produkowane są w nowoczesnej drukarni cyfrowej, która wykorzystuje największe osiągnięcia techniki w dziedzinie poligrafii. W pracowniach używamy najwyższej jakości papieru marki Xerox Colotech o zróżnicowanej gramaturze. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych pras drukarskich oraz oryginalnego papieru, efekt finalny jest oszałamiający!
Wszystkie fotoksiążki, fotokalendarze i fotoobrazy produkowane są na profesjonalnych prasach drukarskich marki Xerox - światowy lider w cyfrowym druku. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy, który zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów.

Kategoria:usługa
2015-01-23

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-01-24

Zachowaj wspaomnienia na dłużej - doskonały pomysł na prezent

Zawsze marzyła mi się FOTOKSIAŻKA .
Przeglądając oferty, skusiłam się na promocje w Nakolorowo.pl .

Polecam wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad sprawieniem komuś wyjątkowego prezentu- właśnie Fotoksiążkę ! I to właśnie z Nakolorowo.pl . Dlaczego? Są solidni, a do tego dokładni. Fotoksiążka znalazła się u mnie w domu , zaledwie w cztery dni od zrobienia projektu i złożenia zamówienia .

Nakolorowo.pl oferuje nam wysokiej jakości, unikalny pomysł na prezent !

Stworzenie Fotoksiązki jest banalnie proste . Dzięki programowi i instrukcji dostępnej na stornie, krok po kroku wiemy, co mamy robić .

Ceny są konkurencyjne i teraz możemy skorzystać z wielu promocji (także na fotoobrazy czy fotokalendarze ).

ZALETY:

Wysoka jakość wydruku Promocje cenowe Szybka dostawa Zgodność produktu z opisem Możliwość skorzystania z gotowych szablonów Możliwość dodania własnych napisów, clipartów oraz ramek, czy wyboru tła Możliwość wybrania okładki

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie