• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Cube Cafe - Sieć kawiarni

Opis: Cube Cafe to sieć nowoczesnych kawiarni, których koncepcja działalności oparta jest na zasadzie promowania nowego stylu picia wysokiej jakości kawy, w postaci oryginalnego włoskiego espresso, jak i wariacji na bazie espresso. W menu znajdują się również herbaty, kawy mrożone, szejki owocowe, świeżo wyciskane soki, lody, desery lodowe, rurki ze świeżą bitą śmietaną oraz napoje orzeźwiające. Kawiarnie oferują również ciasta oraz zimne i ciepłe przekąski.
Wszystkie lokale są samoobsługowe i posiadają własne miejsca do siedzenia (stoliki, krzesła i skórzane kanapy).
Lokale są urządzone w nowoczesnym stylu, dominujące kolory to brązowy, beżowy, bordowy i pomarańczowy.

Kategoria:usługa
2016-02-24

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-24

Smak włoskiej kawy

Obsługa bardzo miła, krótki czas oczekiwania na zamówienie, bogate menu w dobrych cenach. Duże kawałki ciast, które w smaku są obłędne - szczególnie polecam serniki. Lokal schludny, atmosfera przyjemna. Czego chcieć więcej?

ZALETY:

-bogate menu -niskie ceny -miła obsługa -lokalizacja

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie