• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,402 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Colorland.pl - Sklep internetowy z fotoproduktami

Bangla - Zdjęcie nr 1 sklepu Colorland.pl - Sklep internetowy z fotoproduktami
2.5/5 na 60 recenzji
2,5

Opis: Colorland to firma, która oferując szeroki wybór fotogadżetów, pozwoli Ci stworzyć Twój własny fotoświat i w atrakcyjnej formie zachować cenne wspomnienia. Wieloletnie doświadczenie na rynku druku cyfrowego, współpraca z najlepszymi grafikami i bogata fotooferta pozwala nam zapewnić Ci profesjonalną obsługę i zadowolenie z produktu finalnego.

Kategoria:usługa
2012-02-01

Opinie (60)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-02-01

Bardzo polecam. Nie zawiodłam się.

Na firmę Colorland.pl trafiłam poprzez serwis Allegro. Szukałam wiarygodnej firmy, której mogłabym powierzyć realizację kalendarza ze zdjęciami córki, który miał być prezentem na Dzień Babci i Dziadka.

Do wybrania akurat tej firmy skłoniła mnie duża ilość pozytywnych komentarzy (99,4%) oraz cena za usługę. Fizyczny koszt jaki poniosłam to 75 zł za 3 szt kalandarzy w formacie A3 wraz z przesyłką. Kusząco.

Projekt kalendarza tworzy się samemu on-line ( 12 zdjęć + okładka). Firma na swojej stronie udostępnia prosty program graficzny, dzięki któremu można dowolnie wklejać swoje zdjęcia, przeglądać gotowy projekt, edytować, zapisywać itp. Jest możliwość kadrowania zdjęć, ale bardzo niewielka ( lekkie zbliżenie i to wszystko). Lepiej załączać zdjęcia zrobione w poziomie niż w pionie, ze względu na brak możliwości wykadrowania w taki sposób, by po bokach nie było białych, pustych pól. Firma oczywiście odpowiedziała mi uczciwie na maila, że w przypadku zdjęć w pionie tak niestety będzie i nie ma na to rady.

Tworząc własny projekt można wybrać sobie dowolny szablon kalendarza m.in. klasyczny, z porami roku, dziecięcy, z imionami, tematyczny itp.

Firma oferuje też korektę kolorystyczną. Tutaj niestety nie wypowiem się, bo moje zdjęcia w 3/4 były czarno białe, a pozostałe w kolorze, robione przez profesjonalistę i już "obrobione". Czytając jednak komenatrze allegrowiczów, byli oni zadowoleni z obróbki graficznej zdjęć.

Po odebraniu kalendarzy byłam mile zaskoczona jakością ich wykonania. Kalendarz przejrzysty, na dobrym jakościowo papierze (160g/m2, satynowy). Brak otworu w kalendarzu na haczyk ( tu przypomniała mi się recenzja Redakcji Bangli nt. Twojegokalendarza.pl :) Możemy być spokojni - nie wytną dziecku na zdjęciu otworu nad oczami :) Kartki kalendarza połączone są sprężyną z zawieszką, na której wieszamy kalendarz na ścianie. Po zakonczeniu roku można zdjęcia wyciąć i np. oprawić w ramkę, właśnie przez to, że nie mają zadnych otworów...

Zdjęcia są czyste, wyraziste i gdyby nie pionowy układ, którego miałam sporo, byłabym zachwycona.

Ja stworzyłam trzy identyczne kalendarze, ale można oczywiście stworzyć bez problemu trzy różne wersje.

Na koniec dodam, że firma szybko uwinęła się z realizacją zamówienia, a zamówień mieli spooooro ( ponad 500 kupujących w ostatnim czasie). W gorącym, styczniowym okresie przed Dniem Babci i Dziadka, kalendarze otrzymałam 4 dni od daty całkowitego złożenia zamówienia ! Taką zresztą informację firma zamieściła na swojej stronie, więc wywiązali się z terminowości.

Kalendarze przyszły zapakowane w sztywną, tekturową tubę, tak, że nic nie ucierpiały na transporcie. Do tego wszystkiego jeszcze kurier zadzwonił i poinformował, że o danej godzinie będzie pod wskazanym adresem... No po prostu czad!

Bardzo polecam! Jak będzie potrzeba, to ponownie skorzystam z usług tej firmy.

ZALETY:

terminowość, jakość wykonania, cena, możliwość samodzielnego tworzenia kalendarza, sposób zapakowania, uczciwość firmy,

WADY:

utrudniony kontakt telefoniczny - podano tylko 1 numer tel. komórkowego, który non stop był zajęty, ale za to dobry kontakt mailowy

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie