• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,396 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Chochołowy Dwór - Restauracja, hotel

Opis: Chochołowy Dwór położony jest w Jerzmanowicach, pośród malowniczych krajobrazów Ojcowskiego Parku Narodowego. Korzystna lokalizacja przy drodze krajowej 94, w odległości 15 kilometrów od Krakowa, sprzyja organizacji spotkań biznesowych, rodzinnych czy pobytów weekendowych a bliskość Jury Krakowsko - Częstochowskiej daje możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu. Nasz dwór architekturą i stylem wnętrz nawiązuje do starych, szlacheckich tradycji regionu, a nowoczesne rozwiązania zapewnią komfort i bezpieczeństwo.
Nasz kompleks to:
Restauracja - miejsce pełne uroku, zachęcające do odpoczynku i skosztowania dań kuchni polskiej i europejskiej oraz dań z pieca opalanego drewnem.
Hotel*** - który pozwoli odkryć komfort w eleganckim wydaniu.
Do dyspozycji Państwa oddajemy 31 pokoi urządzonych z wielką dbałością o każdy szczegół. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, klimatyzację oraz posiadają dostęp do Internetu.
Sala balowo-konferencyjna – przestronna, elegancka, klimatyzowana sala z bezpośrednim wyjściem na ogród.
Sale konferencyjne Cracovia i Olszówka - miejsce pracy twórczej z nowoczesnym zapleczem technicznym i multimedialnym.
Ogród - o powierzchni 1,5 ha z chata grillową i tarasem widokowym, rozległą panoramą na Ostańce Jerzmanowickie, oraz bajkowym placem zabaw dla dzieci, boiskami do plażowej piłki siatkowej i piłki nożnej oraz placem do gry w paintball.
Club 94 - stylowy lokal, nowoczesny design z motywami Harley Davidson, przestronne i wygodne loże, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, bilard i piłkarzyki. Jest to idealne miejsce na wieczorne spotkanie przy muzyce.
Parking - bezpłatny, z miejscami dla 300 samochodów

Kategoria:usługa
2013-12-09

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-12-09

Smacznie i milo!

Smacznie, milo i przyjaznie rodzinie!
Zdecydowanie odwiedzimy,to miejsce ponownie zwlaszcza dla tej pysznej pizzy prosto z pieca.

ZALETY:

- piekny pejzaz - dobre jedzenie - przyjazne rodzinie i dzieciom

WADY:

- dojazd glownie samochodem - poza centrum

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie