• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Burger King - Sieć restauracji fast food

Opis: Nasz sukces ? fakty mówią same za siebie. Po ponad 20 latach od otwarcia pierwszej restauracji BURGER KING? w USA, zaczęła się ekspansja w Europie. Hiszpania i Niemcy były pionierami i pozostają ? obok Wielkiej Brytanii ? największymi europejskimi rynkami BURGER KING?.

BURGER KING? w Europie to ponad 2 tysiące restauracji, z których większość prowadzona jest na zasadzie franczyzy. Operatorami lwiej części restauracji są więc niezależni franczyzobiorcy, a wiele z nich to biznesy rodzinne, istniejące od kilku dekad. BURGER KING? w Polsce to 28 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście, Koszalinie, Szczecinie i Bydgoszczy. Ich operatorem jest firma AmRest.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie