• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Buczek - Piekarnia - cukiernia

4.5/5 na 2 recenzji
4,5

Opis: Jesteśmy firmą z blisko 70 letnim doświadczeniem, a początki naszej działalności sięgają roku 1945. Wówczas składała się ona z niewielkiego zakładu piekarniczego oraz sklepu firmowego mieszczącego się przy ul. Starowiślnej 51 w Krakowie. Nasza działalność handlowa opiera się na sprzedaży detalicznej produktów cukierniczo-piekarniczych realizowanej poprzez sieć własnych sklepów firmowych pełniących funkcję cukierni, piekarni oraz kawiarni.

Kategoria:usługa
2015-12-22

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-19

Polecam

Bardzo dobra piekarnia i cukiernia. Mają smaczne pieczywo i ciasta. Plus za to że można kupić świeże małe torty, które są bardzo smaczne. Minus za to, że zazwyczaj jest bardzo długo kolejka i trzeba się naczekać. Polecam

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie