• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Biesiadowo - Sieć pizzerii

Opis: Sieć restauracji Biesiadowo znana jest w całym kraju. Nasze restauracje znajdują się w ponad 60 miastach Polski. Ciekawy, charakterystyczny, staropolski wystrój i - przede wszystkim - wspaniała pizza zaspokajają gusta i apetyty klientów. Nasze pizze świetnie smakują nie tylko w restauracji. Możesz cieszyć się ich smakiem gdziekolwiek jesteś. Wystarczy złożyć zamówienie on-line. Kliknięcie przycisku ZAMÓW przeniesie Cię do PizzaPortal.pl gdzie zamówisz sobie dowolną pizzę.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-12-02

Wyjątkowa pizza

Biesiadowo to sieć pizzerii. Od innych pizzerii wyróżniają ją dwie rzeczy. Po 1 rozmiar pizzy – największa ma średnicę około 60 cm, a po 2 wyjątkowe smaki. Można tu zjeść na przykład Wiejskiego Gangstera, Góralską Zadymę i Greka na Widelcu – pizzę light bez sera. Naprawdę bardzo smaczna pizza.

ZALETY:

- wyjątkowe smaki pizzy - duży rozmiar pizzy - pizza 60 cm idealna na imprezy - pizza w wersji light - bardzo smaczna

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie