• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Beauty Concept - Sieć salonów kosmetycznych

Opis: Marka Beauty Concept to profesjonalna i nowoczesna sieć salonów kosmetycznych, w której klienci znajdą kompleksową ofertę z zakresu manicure-pedicure, pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów na urządzeniach hi- tech. Zabiegi są wykonywane na produktach światowych liderów pielęgnacji dłoni i stóp, markach O.P.I. i essie. Manicure i pedicure to nie tylko ładnie pomalowane paznokcie, ale przede wszystkim pielęgnacja i zdrowy wygląd skóry oraz płytki paznokcia. Nasz wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie preparaty do pielęgnacji i stylizacji, tak aby móc cieszyć się jak najdłużej prawidłowo wykonanym zabiegiem.

Kategoria:usługa
2016-02-15

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-15

Zadbana i piękna

Nowa forma kosmetyczki, która bardzo mi odpowiada - idę na zakupy i przy okazji zadbam o paznokcie. Panie znają się na rzeczy, usługa jest dobrze i fachowo wykonana, szeroki wybór kolorów i dodatków. Zabiegi wykonywane są z produktów, do których na co dzień nie mamy dostępu i to za rozsądną cenę. Efekt utrzymuje się ok 3-4 tygodnie.

ZALETY:

-lokalizacja -miła obsługa -wybór kolorów i dodatków

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie