• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,610 opinii
  • 178,401 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Awans - Nauka angielskiego przez Internet

Opis: Angielski przez skype lub telefon metodą Callana. Wszystkie lekcje z profesjonalnym lektorem.

Kategoria:usługa
2012-11-27

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Krystian
2015-07-16

Dobre dla tych którzy chcą jak najszybciej nauczyć się rozmawiać po angielsku.

Lektorzy uczą angielskiego przez Skype. Jak nie masz możliwości w dany dzień usiąść przy komputerze, to można uczyć się przez telefon. Na lekcji nie ma przepisywania do zeszytu ani rozwiązywania zadań gramatycznych - cała nauka odbywa się przez rozmowę. Ma to swoje plusy i minusy, o czym poniżej. Dzięki ciągłej rozmowie zaczynamy mówić bardzo szybko, oczywiście od najprostszych zdań typu "co to jest?", ale ciągle do przodu. Lektor zadaje pytania i pomaga odpowiadać. Tak wygląda całe 50 minut (tyle trwa każda lekcja). To działa, bo po pewnym czasie odpowiedzi zaczynają przychodzić niejako automatycznie. Zmieniają się oczywiście słowa, ale struktura jest podobna. Z czasem przestajemy się zastanawiać i tłumaczyć w pamięci, a zamiast tego zaczynamy po prostu mówić. Szkoła daje lekcję próbną, więc można sprawdzić czy akurat komuś taka metoda nauki podejdzie.

ZALETY:

- ciągła rozmowa po angielsku pomaga pozbyć się strachu przed mówieniem, - lektorzy którym zależy, - można dowolnie przesuwać i odwoływać lekcje,

WADY:

- nie poznajemy szczegółowo gramatyki, - pisania trzeba uczyć się samemu, - brak przygotowania do pisemnych egzaminów,

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie