• Dodano 49,923 produktów
  • Napisano 192,589 opinii
  • 178,397 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

A & M - Szkoła tańca - Warszawa

Opis: A&M dostosowana jest do potrzeb naszych klientów. Nasza Szkoła mieści się w budynku Domu Sztuki na pierwszym piętrze, tuż przy stacji Metra Ursynów. Pozwala to na bardzo dobry i szybki dojazd do Naszej Szkoły. Zajęcia odbywają się w sali klimatyzowanej, posiadającej dużą ilość okien. Sprzyja to nauce przy świetle dziennym. Na podłodze znajduje się parkiet do tańca. Z każdej strony możemy przeglądać się w lustrzanych ścianach.

W naszej Szkole znajdziecie Państwo okazję do poznania osób dzielących te same pasje i zainteresowania. Wieczorami zapraszamy na imprezy taneczne, gdzie mogą Państwo wykorzystać nabyte umiejętności podczas zajęć tanecznych. Gwarantujemy świetną zabawę.

Nasza szkoła powstała z myślą o ludziach, którzy chcą aktywnie spędzać czas, w miłej atmosferze. Powstała dla tych, którzy którzy chcą zabłysnąć na parkiecie, doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe.
Czy jesteś mały, czy duży, młody czy w kwiecie wieku, chudy czy gruby, z pewnością dopasujesz do siebie jeden z naszych kursów. Razem odkryjemy magię tańca.

Nasi Instruktorzy posiadają bogate doświadczenie taneczne. To osoby z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Kultury i Sztuki oraz Ministerstwo Sportu. Ich wysokie kwalifikacje potwierdzają również najwyższe klasy taneczne jakimi się legitymują. Mistrzowie Polski, finaliści Europy, uczestnicy programu You can dance, Taniec z gwiazdami, to osoby prowadzące imprezy okolicznościowe. Każdy instruktor to energia i pasja, to osoba potrafiąca nauczyć, osoba dzięki której poczujesz się jak w innym wymiarze.

Kategoria:usługa
2012-03-14

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie