• Dodano 49,963 produktów
  • Napisano 193,020 opinii
  • 180,844 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

5asec - Sieć pralni

1.5/5 na 11 recenzji
1,5

Opis: 5asec jest liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią pralni oferującą swoim klientom kompleksową usługę czyszczenia odzieży. Oprócz usług standardowych marka 5asec posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz usług dodatkowych m.in: czyszczenie dywanów, czyszczenie i renowację odzieży skórzanej, magiel, impregnację (wodoodporność), apreturę (zabezpieczenie tkaniny), czyszczenie sukien ślubnych, usługę antyalergiczną i czyszczenie artykułów typu: kołdry, poduszki, pościel, koce, narzuty, zasłony itp. Na szczególną uwagę zasługuje nowa technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skutecznie usuwa plamy i uporczywe zapachy, pozostawiając odzież miękką i świeżą. Elementem wyróżniającym pralnie 5asec jest wysoka jakość usług, krótki termin ich realizacji, liczne promocje oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii dostępnych w tej branży.

Kategoria:usługa
2015-12-02

Opinie (11)

WYBRANA OPINIA

2015-12-02

Ubrania jak nowe

Najlepsza sieć pralni jakie znam. Szybko i profesjonalnie - tak w skrócie można określić firmę. Co sezon zanoszę kurtki, płaszcze, marynarki i zawsze jestem zadowolona z usługi. Kolory nie są sprane, ubrania nie śmierdzą detergentami, są ładnie wyprasowane i zabezpieczone. Ceny porównując do konkurencyjnych pralni są wyższe, ale jakość i solidność jest adekwatna do kosztów.

ZALETY:

-fachowość -krótki czas realizacji -dobra jakość w stosunku do ceny

WADY:

-brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie