Efferalgan Forte (UPSA)

0 kupi ponownie
3 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (3)

O produkcie

Tabletki musujące stosowane jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy. Skład 1 tabletka musująca zawiera 1000 mg paracetamolu. Wskazania Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne). Dawkowanie Dorośli i dzieci o masie ciała większej niż 50 kg (w wieku powyżej 15 lat): dawka jednorazowa wynosi jedną lub dwie tabletki co 6 do 8 godzin (do 3 razy na dobę). W razie konieczności dawkę można powtórzyć, lecz po czasie nie krótszym niż 4 godziny. Zwykle nie ma konieczności stosowania dobowej dawki paracetamolu większej niż 3 tabletki (3 g) na dobę. Jednak w przypadku nasilonego bólu dawkę można zwiększyć do maksymalnej dobowei dawki 4 tabletki (4 g) na dobę. Należy zawsze zachować przynajmniej 4 godzinny odstęp pomiędzy dawkami. Osoby w podeszłym wieku: nie ma konieczności modyfikacji dawki. Odstęp pomiędzy dawkami nie może być krótszy niż 4 godziny. U dorostych i dzieci o masie ciała powyżej 50 kg całkowita dawka paracetamolu nie może być większa niż 4 g na dobę (4 tabletki). Działanie Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Opinie

DODAJ OPINIĘ