Super tubki (Super Krówka)

1 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Super Tubki od Super Krówki nie zawierają glutenu, laktozy, oleju palmowego i syropu glukozowo-fruktozowego. To produkty przeznaczone  dla dzieci i dorosłych, którzy uwielbiają słodycze, ale cierpią na nietolerancje pokarmowe lub po prostu dbają o zdrową dietę. Super Tubki to zdrowsza porcji energii, słodka przekąska, którą można mieć zawsze pod ręką. Opakowanie jest bezpieczne i poręczne. Dodatkowo można ją zjadać na kilka sposobów -  bezpośrednio z tubki, dodać do ulubionego mleka roślinnego lub zwykłego, czy posmarować kanapkę,  jednak biorąc pod uwagę, że jest to krem, sprawdzi się on również jako składnik domowych deserów i ciast. 

Kremy w tubce są produktami ekologicznymi co oznacza, że zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. Są to kremy całkowicie wegańskie - nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego jak np. mleka, serwatki, masła i innych. Nie zawierają też alergenów mleka łącznie z laktozą i kazeiną oraz glutenu, więc są odpowiednie dla osób nietolerujących bądź mających alergię na te składniki.

Tubki Super Krówki nie mają w składzie utwardzonych tłuszczy roślinnych i oleju palmowego. Bazują na naturalnie pozyskiwanych, nie przetwarzanych chemicznie tłuszczach roślinnych ze słonecznika i oleju kokosowego.
 

SKŁAD ekologiczny krem arachidowy Karmel z solą 50 g

Orzeszki ziemne (40,1%), cukier trzcinowy, olej kokosowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych (4,7%), sól, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat naturalny. Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych.
 

SKŁAD ekologiczny krem czekoladowo-orzechowy 50 g

Cukier trzcinowy, olej slonecznikowy, pasta z orzechów laskowych (13%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, napój ryżowy w proszku, tłuszcz kakaowy (1%), emulgator: lecytyna słonecznikowa. Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych

Opinie

DODAJ OPINIĘ