Krówki bezmleczne (Super Krówka)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Krówki od Super Krówki to alternatywa dla tych, którzy muszą zrezygnować ze słodyczy ze względu na nietolerancje glutenu i laktozy. Krówki bezmleczne są produktami ekologicznymi, a więc zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Krówki od Super Krówki są wegańskie - nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego - mleka, serwatki, masła i innych. Nie zawierają też alergenów mleka łącznie z laktozą i kazeiną oraz glutenu więc są odpowiednie dla osób nietolerujących bądź mających alergię na te składniki.  Nie mają w swoim składzie utwardzonych tłuszczy roślinnych i oleju palmowego. Bazują na naturalnie pozyskiwanych, nie przetwarzanych chemicznie tłuszczach roślinnych ze słonecznika i oleju kokosowego.

Krówki od Super Krówki łączą w sobie tradycyjną konsystencję i innowacyjne smaki, w efekcie czego powstają ciągnące karmelki w różnych smakach.

Krówki bezmleczne występują w sześciu smakach: banan, kakao, kokos, toffi, żurawina i truskawka. Ich smak jest uzależniony od zmielonych owoców, a nie sztucznych aromatów.

Opinie

Las - jak ocenić wiek drzewa?