Żele do mycia naczyń Dish Spa (Sidolux)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

Dish Spa to nowa seria wSPAniałych żeli marki Sidolux, którą stworzono z myślą o przyjemnym, delikatnym dla dłoni oraz skutecznym myciu naczyń. Przyjmując, że codziennie spędzamy 10 minut przy kuchennym zlewie, nasz kontakt z naczyniami trwa ponad 60 godzin rocznie. Tym bardziej warto poświęcić wyborowi produktów do mycia naczyń chwilę uwagi. 

Żele do mycia naczyń Dish Spa to trzy linie przebadanych dermatologicznie płynów o neutralny pH, odpowiadające na zróżnicowane potrzeby użytkowników:

AROMA BOOST, ULTRA CARE i STRONG. AROMA BOOST – świeży zapach i krystaliczny błysk bez smóg Dish Spa Aroma Boost to linia kosmetyków do naczyń kuchennych łącząca skuteczność i przepiękny zapach. Dostępna jest w dwóch oryginalnych, esencjonalnych wariantach zapachowych: cytryna z karambolą oraz melon, które wypełnią kuchnię świeżym aromatem. 

ULTRA CARE – ochrona skóry dłoni i paznokci Linia Dish Spa Ultra Care została stworzona została z myślą o wrażliwej skórze dłoni, która może ulegać przesuszeniu podczas mycia naczyń. Hipoalergiczny żel z dodatkiem gliceryny to pozycja dla osób ze skórą atopową i skłonnościami do alergii. Z kolei gęsty balsam z olejkiem arganowym sprawi, że skóra dłoni pozostanie elastyczna i nawilżona.

STRONG – błyskawiczne usuwanie plam z kompleksem aktywnej piany Dish Spa Strong to ultra skuteczny żel dla wszystkich ceniących sobie szybkość usuwania uporczywych zabrudzeń. Wystarczy niewielka ilość żelu do pozbycia się nawet najbardziej uporczywych pozostałości po gotowaniu czy pieczeniu. Dish Spa Strong wyróżnia formuła aktywnej piany, która sprawia, że produkt działa szybko, bez konieczności namaczania. Żel błyskawicznie usunie przypalony tłuszcz bez szorowania. Świeże, intensywne zapachy bazylii i mięty przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. 

Opinie

Warsztaty MTJ Jestem Mamą jesień 2018