Klapki i sandały męskie (Rider)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

RIDER R LINE PLUS II AD

Męskie japonki w stonowanych kolorach - granacie, czerni, zieleni. Klasyczna forma, doskonale utrzymujące stopę paski i wyprofilowana podeszwa to gwarancja wygody zarówno na plaży, jak i w miejskim parku.

Cena: 119,99 zł

 

RIDER R1 PAPETE AD

Męskie sandały z wyraźnym logo marki na wewnętrznej części podeszwy oraz układem pasków, które gwarantują komfort noszenia nawet podczas długich pieszych letnich wycieczek.

Cena: 109,99 zł

 

RIDER GO SLIDE AD

Klasyczne męskie wsuwane klapki, granatowe, czarne lub szare. Świetnie sprawdzą się na plaży lub na basenie, ponieważ model ten doskonale utrzymuje stopę na swoim miejscu. Dyskretny dodatek do letniego looku.

Cena: 79,99 zł

 

RIDER INFINITY LIGHT II SLIDE

Klapki z wyprofilowaną podeszwą oraz gęstą siecią drobnych otworków na pasku przytrzymującym stopę, które sprawiają, że skóra może oddychać. Na uwagę zasługuje wykończenie, czyli… współrzędne geograficzne Brazylii - kraju ich produkcji.

Cena: 119,99 zł

 

RIDER R1 AD

Tak wygląda klasyka! Męskie japonki z cienkimi paskami, które zdobi flaga Brazylii i napis Rider. Ultralekkie, wygodne i modne - do wyboru modele jednobarwne lub z gradientem. Kwintesencja lata na stopach!

Cena: 79,99 zł

Opinie

Napięcie mięśniowe u niemowląt