• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,783 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 producenta VALABIA

VALABIA

Dawno temu za górami i oceanami w gorącej Australii żył sobie mały kangurek o imieniu Valabia. Kangurek bardzo kochał swoją Mamusię, a ona kochała swojego Maluszka. Uwielbiali wspólnie spędzać czas, a kangurek był bardzo szczęśliwy, gdy jego Mamusia nosiła go w swoim brzuszku...

Czy to początek bajki dla dzieci? Ależ nie! To właśnie w ten sposób zrodził się pomysł na piękną nazwę naszej firmy, dla której najważniejsi jesteście Wy i Wasza bezgraniczna miłość…

Firma VALABIA powstała w 2018 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na bezpieczne akcesoria dla najmłodszych, wspierające ich zdrowy rozwój. Nazwa firmy, zainspirowana małymi kangurami rasy Walabia, odzwierciedla przyświecające jej cele: bliskość, miłość, rodzicielstwo.

Założycielka firmy, Sylwia Seweryn, to dyplomowana fizjoterapeutka, która po porodzie swojego synka, zmagała się z problemem kształtu główki swojego Maluszka i kolką. Przeszukując Internet dostrzegła, że wszelkie oferty pękają w szwach od wątpliwej jakości produktów, projektowanych dla najmłodszych. Stąd narodził się pomysł na stworzenie pierwszego autorskiego produktu – zestawu do karmienia z poduszką modelującą główkę SOFI, którego zadaniem jest wspieranie i kształtowanie główki u najmłodszych. Produkt przeszedł pełną certyfikację i został zarejestrowany jako wyrób medyczny. W kolejnych miesiącach powstały następne innowacyjne produkty, z których większość to wyroby medyczne, wspierające zdrowy i bezpieczny rozwój Maluszków.

Produkty marki VALABIA cechuje bezpieczeństwo, wysokiej jakości surowce i autorskie projekty. Jako jedna z nielicznych firm w branży dziecięcej posiadamy swoją własną szwalnię na pięknym Podkarpaciu, w której osobiście dopilnowujemy i nadzorujemy procesy produkcyjne. Głęboko wierzymy, że tylko w ten sposób mamy pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe normy i są wolne od wszelkich wad. Dajemy pracę dziesiątkom osób, produkujemy tylko z polskich i europejskich surowców, co zostało docenione i nagrodzone Certyfikatem POLSKI KAPITAŁ.

Zaufały nam już setki zadowolonych Klientów na całym świecie – w Polsce, Europie, Azji czy odległej Ameryce. Chcesz do nich dołączyć?
Strona www: https://valabia.com
Liczba produktów:3
Marki producenta