• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Agro Wodzisław

Marka Wodzisław od 50 lat z powodzeniem trafia w kulinarne gusta Polaków, którzy niezmiennie sięgają po nasze wyroby. Tworząc nowe receptury korzystamy z wieloletniej tradycji, jednocześnie mając na uwadze najnowocześniejsze trendy kulinarne. Naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego też w centrum naszej strategii rozwoju przedsiębiorstwa znajduje się klient.
Agro - Wodzisław to firma ze 100% kapitałem polskim. Jesteśmy producentem mocno osadzonym w środowisku lokalnym, regionalnym i krajowym. Dlatego ważne są dla nas sprawy otoczenia, w którym funkcjonujemy my i nasi pracownicy.
Produkujemy dodatki cukierniczo-piekarnicze typu galaretki, kisiele, budynie w proszku, cukier waniliowy, proszek do pieczenia itp., oraz dania gotowe. Jako jedyni w Polsce jesteśmy producentem zdrowego makaronu bez gotowania PESSO. Mamy również w ofercie produkty wegetariańskie Vitally Food typu pasty warzywne na bazie słonecznika, burgery warzywne, świeże pasztety warzywne.
Strona www: http://www.agro-wodzislaw.pl
Liczba produktów:0
Marki producenta
Agro Wodzisław (0)