• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,784 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

POS Projekt

POS Projekt to firma, do której należy marka Leolandia. Jej twórcą, podobnie jak twórcą marki, jest Rafał Dedyński. Jego przygoda z tekturowymi zabawkami zaczęła się klika lat temu, kiedy to wyciął i złożył wspólnie z swoim niespełna trzyletnim synkiem pierwszy domek. Po chwili w środku zaparkowane były wszystkie jego samochodziki. Wieczorem jego syn ułożył w domku kocyk i położył na nim swoje pluszaki, opowiedział im bajkę a kiedy usnęły, zamknął delikatnie drzwi i sam poszedł spać. Następnego dnia, jak tylko wstał, zaczęło się wielkie malowanie dachu...
Leolandia to zabawki małe lub średnie. Zabawki i opakowanie po nich można pomalować oraz oklejać (np. kolorowym lub zadrukowanym papierem).
Zabawki Leolandia charakteryzują się ciekawym wzornictwem i pokazują, że tektura falista, klasycznie używana do opakowań zbiorczych, może być ładna i estetyczna.

Zespół Leolandii to eksperci od tektury z doświadczeniem projektowania opakowań. Zabawki są tworzone z dużą świadomością - jak rozwiązania technologiczne wpływają na życie produktu. Leolandia projektuje również zabawki na zamówienie np. upominki i gadżety reklamowe dla firm, które mogą potem wchodzić stałej oferty.
Liczba produktów:1
Marki producenta