• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,662 opinii
  • 178,437 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

The Same

The Same tworzy takie same ubrania dla Mamy i Córeczki.

Ideą firmy jest urealnienie wizji stroju niebanalnego i jednocześnie funkcjonalnego, a dodatkowo stosownego zarówno dla dorosłej kobiety, jak i małej elegantki. Rzeczy, które powstają w pracowaniach The Same wyróżnia oryginalność, różnorodność barw i wzorów, dobra jakość tkanin oraz wygoda w zakładaniu i noszeniu.

...bez guzików bez suwaków bez ograniczeń
Cechą charakterystyczną produktów jest brak suwaków, guzików i innych elementów utrudniających cieszenie się modą zwłaszcza małym klientkom. Zostały one zastąpione wygodnymi gumkami i ściągaczami.

...wygodna elegancja funkcjonalność komfort
Propozycje ubrań dla Mamy i Córki są pomyślane w sposób, który pozwala dziecku korzystać z nich co najmniej 2 sezony – ubranie rośnie z dzieckiem a mama czuje się w nim komfortowo nawet jeśli zyska lub zgubi parę kilogramów na wadze.

The Same to polskie projekty polskie wykonanie i polskie tradycje.
Strona www: http://www.thesame.eu
Liczba produktów:14
Marki producenta