• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,447 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Le Petit Nouveau

Baghera jest marką zabawek, produkowanych przez firmę „Le petit nouveau”, która za cel postawiła sobie sprawianie dzieciom przyjemności i zapewnienie im dobrego samopoczucia. Firma „Le petit nouveau’’ wyróżnia się na tle innych producentów zabawek, oferując oryginalne produkty wysokiej jakości, nieporównywalne z zabawkami plastikowymi.
Baghera jest nową marką samochodów na pedały. Wszystkie zostały wykonane z metalu, a inspiracją dla nich stał się styl retro lat 30. Samochody na pedały są metalowe, z gumowymi kołami. Pedały są regulowane, dla dzieci od 3 do 5 lub 6 lat. Samochody Classic, Deauville, Riverside, a także Wóz Strażacki i Pomoc Drogowa są nieco krótsze, odpowiednie dla dzieci do piątego roku życia. Samochody Le Mans, Monaco, Monthlery, Goldini, Policja są dłuższe, odpowiednie dla dzieci większych lub do szóstego roku życia.Wśród jeździków Baghera ma do zaoferowania: traktorek, różnokolorowe lekkie jeździki Streamline, kolorowe jeździki Classic, a także jeździk strażacki dla małych amatorów gaszenia pożarów. Pojazdy na pedały marki Baghera są ponadczasowe i idealne dla dzieci w przedziale wieku 1-6 lat. Ponadto można je regulować i indywidualnie dostosowywać do dziecka i wzrostu. Jazda takim pojazdem nie wymaga użycia baterii, dlatego zabawka jest całkowicie ekologiczna. Mimo że pojazdy na pedały produkowane są głównie z myślą o dzieciach, mogą również uszczęśliwić niejednego dorosłego kolekcjonera, ponieważ bez wątpienia są prawdziwymi arcydziełami w wersji zminiaturyzowanej.
Strona www: http://www.baghera.fr
Liczba produktów:1
Marki producenta