• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,447 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

HTS BeSafe

BeSafe jest to norweska firma produkująca foteliki samochodowe, która prowadzi sprzedaż w ponad 27 krajach Europy i Azji. Niezależne testy pokazują, że w obszarze bezpieczeństwa należy do europejskich leaderów. W Skandynawii jedno na troje dzieci dorasta w fotelikach BeSafe.
Niezależne badania dotyczące wypadków samochodowych pokazują, że dzieci przewożone tyłem do kierunku jazdy mają 5 razy większe szanse na przeżycie i uniknięcie poważnych obrażeń w czasie kolizji drogowej niż te przewożone przodem. Kierując się tymi wynikami BeSafe zainicjował używanie fotelików samochodowych mocowanych tyłem do kierunku jazdy już pod koniec lat 80. ubiegłego wieku.

Firma nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach. BeSafe nie tylko odegrał bardzo ważną rolę w zmianie podejścia do sposobu przewożenia dzieci wśród europejskich rodziców i władz, ale również opracował w ostatnich latach innowacyjne koncepcje bezpieczeństwa. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży fotelików samochodowych oraz nieustanne prace nad dalszym udoskonalaniem produktów potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają wysokie noty.
Strona www: http://www.besafe.com
Liczba produktów:3
Marki producenta