• Dodano 49,924 produktów
  • Napisano 192,663 opinii
  • 178,447 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Mead Johnson Nutrition

Mead Johnson Nutrition – od 100 lat tworzymy wysokiej jakości produkty zapewniające niemowlętom i małym dzieciom lepszy start w życie.

W ciągu swej ponad stuletniej historii, spółka Mead Johnson w oparciu o filozofię jednego człowieka przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo oferuj?ce gamę ponad 70 produktów klientom w ponad 50 krajach.

Również w Europie Mead Johnson posiada wiodącą pozycję w segmencie żywienia niemowląt za sprawą produktów takich jak Nutramigen 2 dla niemowląt z alergią na mleko krowie, Enfamil* AR 2 oraz preparaty dla niemowląt z zaburzeniami trawienia lub nietolerancjami pokarmowymi powodującymi np. przewlekłe biegunki. W wyniku konsultacji ze środowiskiem lekarskim i szeroko zakrojonych badań klinicznych Mead Johnson może oferować nowatorskie produkty stanowiące rozwiązanie często spotykanych problemów żywieniowych, takie jak np. linia mlek modyfikowanych z Lipilem.
Strona www: http://www.meadjohnson.com/Pages/default.aspx
Liczba produktów:9
Marki producenta