• Dodano 50,053 produktów
  • Napisano 193,575 opinii
  • 181,783 recenzentów

Bangla.pl – katalog produktów dla dzieci i rodziców

Witaj w bazie produktów dla dzieci i rodziny. Znajdziesz tu opinie o popularnych wózkach, zabawkach, rowerkach i kosmetykach dla dzieci wraz z opisami i zdjęciami. Możesz także dodawać produkty do bazy, oceniać sprawdzone przez siebie pieluchy, kaszki dla niemowląt czy foteliki samochodowe i brać udział w konkursie na recenzenta miesiąca.

Bangla - Zdjęcie nr 1 producenta Domowe Laboratorium

Domowe Laboratorium

Domowe Laboratorium to znacznie więcej niż tylko profesjonalna diagnostyka medyczna. To dyskrecja, komfort i decyzyjność! Dbamy o Wasze zdrowie od ponad 30 lat! HYDREX nieprzerwanie od 1987 roku wypełnia szpitalne i laboratoryjne gabinety oraz centra krwiodawstwa testami i odczynnikami do profesjonalnej diagnostyki medycznej, a od 10 lat – pod marką Domowe Laboratorium – pojawiamy się również w Waszych domach!


To właśnie dzięki testom diagnostycznym do domowego użytku bezpośrednio towarzyszymy Wam niemal od dnia poczęcia do późnej starości. I jesteśmy w tym niezawodni!


Ofertę Domowego Laboratorium tworzą niezwykle praktyczne, wiarygodne i proste w użyciu testy diagnostyczne domowego użytku, pomocne nie tylko przy planowaniu i rozpoznaniu ciąży, ale służące do badania – w warunkach domowych – ogólnego stanu zdrowia, niezależnie od wieku.

 

Liczba produktów:13
Marki producenta